Odwiedziło nas

Dzisiaj10
Wczoraj68
Tydzień305
Miesiąc1542
Wszystkie140097

(C) Fliesenstadt

Hosting

Reklama

Wigilia w Stowarzyszeniu

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 09 lutego 2011 23:02

WigiliaWigilia w Stowarzyszeniu "Subsidium" dla osób uzależnionych od środków psychotropowych odbyła się w dniu 23.12.2009r.

 

 

 

 

 

 

Uroczystość rozpoczął ksiądz Paweł Oskwarek z Parafii Św. Bonifacego w Zgorzelcu modlitwą i czytaniem fragmentu Pisma Świętego. Życzenia w imieniu Burmistrza i własnym przekazał Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zgorzelec Andrzej Pałys.

Przewodnicząca stowarzyszenia Maria Leszczyńska przekazała życzenia świąteczne i noworoczne uczestnikom wigilijnego spotkania. Dania na stół wigilijny przekazał Wielospecjalistyczny Szpital SP ZOZ w Zgorzelcu. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy pracownicy Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Zgorzelcu.

Uczestnicy spotkania wigilijnego dzielili się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszystkiego dobrego, śpiewali kolędy, każdy uczestnik otrzymał paczuszkę (produkty do paczek zakupiono z dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec przeznaczonej na ten cel). Spotkanie zakończyło się w podniosłej świątecznej atmosferze.

Galerię fotografii z Wigilii - kliknij tutaj 

Poprawiony: poniedziałek, 14 lutego 2011 21:55
 

1 procent

Reklama

Imieniny obchodzą

Przedwczoraj : Anatola Sedzimira
Wczoraj : Janusza Konrada
Dzisiaj : Marka Cecylii
jutro : Adeli Klemensa
Pojutrze : Flory Emmy
Jesteś tutaj:
Polish (Poland)