Odwiedziło nas

Dzisiaj19
Wczoraj52
Tydzień163
Miesiąc1602
Wszystkie195704

(C) Fliesenstadt

Hosting

Reklama

Wigilia w Stowarzyszeniu

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 09 lutego 2011 23:02

WigiliaWigilia w Stowarzyszeniu "Subsidium" dla osób uzależnionych od środków psychotropowych odbyła się w dniu 23.12.2009r.

 

 

 

 

 

 

Uroczystość rozpoczął ksiądz Paweł Oskwarek z Parafii Św. Bonifacego w Zgorzelcu modlitwą i czytaniem fragmentu Pisma Świętego. Życzenia w imieniu Burmistrza i własnym przekazał Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zgorzelec Andrzej Pałys.

Przewodnicząca stowarzyszenia Maria Leszczyńska przekazała życzenia świąteczne i noworoczne uczestnikom wigilijnego spotkania. Dania na stół wigilijny przekazał Wielospecjalistyczny Szpital SP ZOZ w Zgorzelcu. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy pracownicy Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Zgorzelcu.

Uczestnicy spotkania wigilijnego dzielili się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszystkiego dobrego, śpiewali kolędy, każdy uczestnik otrzymał paczuszkę (produkty do paczek zakupiono z dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec przeznaczonej na ten cel). Spotkanie zakończyło się w podniosłej świątecznej atmosferze.

Galerię fotografii z Wigilii - kliknij tutaj 

Poprawiony: poniedziałek, 14 lutego 2011 21:55
 

1 procent

Reklama

Imieniny obchodzą

Przedwczoraj : Filipiny Eustachego
Wczoraj : Jonasza Mateusza
Dzisiaj : Tomasza Maurycego
jutro : Boguslawa Tekli
Pojutrze : Gerarda Teodora
Jesteś tutaj:
Polish (Poland)